30.11.2021

ПРЕДЛОЖИТЕ СВОИМ КЛИЕНТАМ УСТОЙЧИВЫЙ САД


Устойчивый сад – это концепция создания сада и использования методов садоводства, которые не причиняют вреда Земле и ее жителям, стремятся сбалансировать искусственно созданный сад с природными условиями и климатом местности, где он создается, и проявляют бережное отношение к окружающей среде.

Uzņēmuma KRONUS ražotās augstās dārza kastes un dobes atbilst šīm prasībām un ļauj nodarboties ar ilgtspējīgu dārzkopību.

Sākot ar produkcijas izejmateriālu izvēli un beidzot ar utilizācijas iespējām — mūsu augstās dārza kastes un dobes ir apkārtējai videi draudzīgas. Ražošanā tiek izmantoti pārstrādājami un bioloģiski noārdāmi materiāli, kā arī ekokrāsa, kas nekaitē ne dabai, ne cilvēkiem.

Turklāt augsto dārza kastu konstrukcija nekādi neizjauc dabisko harmoniju. Arī tad, ja uzstādāt dārza kastes neauglīgā zemē, Jūs nekādi neiejaucaties dabiskajā ainavā, bet tikai papildināt to. Konstrukciju jebkurā brīdī var noņemt. Jāpiebilst, ka mūsu augstās dārza kastes un dobes lieliski iederas jebkurā ainavā un jebkurā klimatā izskatās dabiski.

Augstās dārza kastes arī palīdz nodrošināt līdzsvaru ar dabu. Mēs kā ražotājs vienmēr uzsveram, ka, izvēloties augus, klientiem vajadzētu ņemt vērā savas valsts klimatu un orientēties uz attiecīgajam reģionam raksturīgajiem augiem. Mūsu dārza kastes ļaus izaudzēt bagātīgāku ražu!

Picture 1