04.04.2019

TIPS ATT FÖLJA NÄR DU VÄLJER RÄTT PAKETERINGSLÖSNING FÖR DITT FÖRETAG


Att välja rätt paketeringslösning handlar inte bara om dina produkter. Du vill välja en paketeringslösning som är rätt för din produkt, men som också är rätt för ditt företag. Din paketering måste tjäna ett par olika syften. Det är en balansakt i den mån att den måste skydda dina produkter och samtidigt representera ditt företag.

Jūsu iepakojumam ir jāatbilst vairākiem mērķiem un to sasniegšanas iespējām. Tam jāspēj aizsargāt jūsu produktus, jāatspoguļo jūsu uzņēmums un tā kvalitātes principi. Liela daļa uzņēmumu pievērš uzmanību šiem jautājumiem atseviški. Tomēr pats produktu iepakojums netiek izveidots tā, lai nodrošinātu kopējo kvalitāti un zīmola popularizēšanu.

​Ir svarīgi izvēlēties ideālu iepakojumu, kas pārstāv jūsu uzņēmumu un jūsu produktu. Mēs apkopojām dažus padomus, kas palīdzēs jums koncentrēties uz iepakojuma iespējām un izvēlēties perfekti piemērotu risinājumu jūsu uzņēmuma darbības specifikai.

Mērķis ir vienmēr izvēlēties iepakojumu, kas samazina risku jūsu produktam, lai to varētu piegādāt nevainojamā stāvoklī un novērstu nesankcionētu piekļuvi jūsu precēm. Pareizai iepakošanai ir svarīga loma jūsu biznesa panākumu nodrošināšanā, un tas ir nopietns apsvērums.

Apsveriet, kādu ziņojumu vēlaties nodot klientiem par savu uzņēmumu, kad apsverat savas iepakojuma iespējas. Piemēram, vai jūs vēlaties, lai jūs uztvertu kā organizāciju, kuras pienākumi vides jomā ir nopietni? Tādā gadījumā jums vajadzētu apsvērt atkārtoti lietojamu iepakojumu, kas iegūts no ilgtspējīgiem materiāliem.

Lielākā daļa uzņēmumu piekrīt, ka viņi vēlas veidot zīmolu, kas liecinātu, ka viņi ir nopietni attiecībā uz viņu produkta kvalitāti un ka viņu produkts garantē pareizo un visērtāk lietojamo iepakojumu.

Pievēršot rūpīgu uzmanību produkta vai preču iepakojumam jūs nodrošināsiet:

  • Transportēšanas ērtumu
  • Vienkāršu uzglabāšanu
  • Vienkāršu regulējumu ievērošana
  • Augstāku darba efektivitāti
  • Samazinātu atkritumu apjomu

Produkta iepakojums var palīdzēt nodrošināt, ka jūsu produkti ir viegli transportējami, lai tos varētu viegli uzglabāt noliktavā, un ka tie atbilst visām normatīvu prasībām. Protams, vissvarīgākais, tas būs finansiāli izdevīgs risinājums.

Produkta iepakojums var palīdzēt nodrošināt, ka jūsu produkti ir viegli transportējami, lai tos varētu viegli uzglabāt noliktavā, un ka tie atbilst visām normatīvu prasībām. Protams, vissvarīgākais, tas būs finansiāli izdevīgs risinājums.


EFEKTIVITĀTE

Pirmā lieta, kas jums jāzina par iepakojumu, ir tā, ka lieki izšķērdēta telpa ir izšķiesta nauda. Ja jūs tērējat lieku vietu iepakojuma neefektīvai izmantošanai, jūs tērējat savu naudu. Tāpēc iepakojumam ir jāatbilst uzņēmuma darba specifikai un jautājumiem, kas ar to ir saistīti. Ideāls iepakojums ir tāds, kuru var pielāgot kā nepieciešams dažādās situācijās.

Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties risinājumu, kas dod iespēju iepakojumu mainīt atkarībā no nepieciešamības. Tā vietā lai neatkarīgi no konkrēta darba specifikas tiktu izmantots viens konkrēts risinājums, kas nenodrošina efektīvu darba veikšanu.


PIELĀGOTĪBA LIKUMDOŠANAI

Lai jūsu uzņēmums varētu efektīvi darboties pasaules tirgū, ir svarīgi, ka izmantotais iepakojums atbilst prasībām, ko nosaka dažādu valstu likumdošana. Pretējā gadījumā, jums darbības laikā var nākties saskarties ar nopietnām problēmām, kas var ievērojami palielināt darbības izmaksas.

Tas nozīmē, ka jāapsver tikai un vienīgi tādi risinājumi, kuru kvalitāte ir starptautiski atzīta.


Pallet Collar Image

Ja apsverat iepakojuma iespējas, jums ir jāņem vērā produkta uzglabāšanas un transportēšanas vajadzības un specifika. Ja jūsu produkti tiek uzglabāti, nosūtīti un piegādāti drošā veidā ar iespējami mazu risku, tiek izslēgta iespēja saskarties ar papildus izmaksām par bojātiem vai nozaudētiem produktiem un precēm.

Tas nozīmē, ka iepakojuma risinājumam ir pilnība jāatbilst produkta specifikai.


ŅEMIET VĒRA, KA TIEK VEIKTA PRODUKTU TRANSPORTĒŠANA

Dažādi produkta transportēšanas veidi garantē iespēju saskarties ar ļoti specifiskiem riskiem. Tas nozīmē, ka nedrošs produktu iepakojums būtiski palielina iespēju, ka pārvadātie produkti var tikt pilnībā sabojāti.

Tieši tāpēc ir nepieciešams izvēlēties un izmantot tādu risinājumu, kas izslēdz iespēju saskarties ar šādiem nepatīkamiem pārsteigumiem.

Atcerieties, ka veicot produktu nosūtīšu starptautiskā līmenī, iepakojumam var nākties iziet neskaitāmas pārbaudes un pārkraušanu. Katru reizi, kad iepakojums tiek pārvietots pastāv iespēja to nopietni bojāt, vienlaikus radot apdraudējumu tājā uzglabātajām precēm.


ZEMS PROFILS IR NOZĪMĪGA PRIEKŠROCĪBA

Izvēles iespēja, kas saglabā iepakojuma profilu zemu, vienmēr ir labākā izvēle. Paletes un palešu apmales piedāvā pielāgojamu profilu, kas var noderēt uzglabāšanas un transportēšanas nolūkos. Iepakojuma profila samazināšana var nodrošināt izmaksu samazināšanu, kad runa iet par produktu transportēšanu.

Smagkravas gadījumā pārvietošanas cena tiek noteikta pēc svara. Vieglāku kravu gadījumā maksa tiek iekasēta par pārvadājuma tvertnes izmēru. Iepakojums, izmantojot zemāku profilu, var izraisīt diezgan ievērojamus piegādes ietaupījumus vieglāku pārvadājumu gadījumā.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu produkti ir smagi vai salīdzinoši viegli,  zems profila variants palīdzēs nodrošināt, ka jūs izmantojat savu iepakojumu līdz maksimālai ietilpībai. Palešu apmales nodrošina arī ērtaku preču uzglabāšanu noliktavās vai citās uzglabāšnas telpās.


ATKĀRTOTI LIETOJAMS IEPAKOJUMS

Lai samazinātu uzņēmuma darbības izmaksas ir svarīgi, ka tiek izmantoti tādi iepakojumi, kas var tikt atkārtoti izmantoti. Svarīgi, ka jūsu izvēlēto risinājumu ir iespējams atjaunot un turpināt izmantot ilgtermiņā, tā vietā, lai vienmēr domātu par jaunu iepakojumu iegādi.

Šeit nepieciešams pievērst uzmanību tam, ka izvēloties jau iepriekš lietotu iepakojumu, tas ir izgājis nepieciešamās drošības un kvalitātes pārbaudes.


RAŽOTĀJA ATBILDĪBA

Dažādās valstīs darbojas īpaši izstrādāti noteikumi, kas regulē to, kā uzņēmiem jāveic sava darbība un ko noteikti nepieciešams ņemt vērā ražošanas procesā. Svarīgi, ka jūs laicīgi iepazīstaties ar šiem noteikumiem, lai iegādājoties jaunu iepakojuma veidu, jūs varētu pieņemt pareizo lēmumu.

Viens no svarīgākajiem noteikumiem nereti ir saistīts ar to, cik efektīvi uzņēmums var darboties ilgtermiņā un kādu ietekmi tas atstāj uz apkārtējo vidi.

Svarīgi ņemt vērā, ka uzņēmuma spēja uzņemties pilnīgu atbildību par savu darbību lielā mērā ietekmē arī to, kādu tēlu tas iegūst patērētāju vidū. Un nav nekādu šaubu, ka tas var nodrošināt uzņēmuma izaugsmi, ja patērāju vidū tiek veidots pilnīgi pozitīvs uzņēmuma tēls.


SAŅEMIET EKPERTU PADOMUS

Ja jūs arvien nespējat pieņemt lēmumu par to, kādu iepakojuma veidu jūsu uzņēmumam vajadzētu izvēlēties, mēs iesakām sazināties ar sertificētiem speciālistiem, kas jums sniegs papildus padomus un ieteiks labākos risinājumus.

Vienkāršas ekspertu konsultācijas varēs rast pilnīgu skaidrību par to, ko nepieciešams ņemt vērā izvēloties labāko iespējamo risinājumu preču un produktu uzglabāšanai un transportēšanai.

Svarīgi ņemt vērā to, ka pareizā iepakojuma izvēle var lielā mērā ietekmēt to, cik efektīvi jūsu uzņēmums spēj darboties ilgtermiņā. Tas nozīmē, ka jums ir jārēķinās ar faktu, ka izvēlētais iepakojuma veids radīs zināmu ietekmi uz uzņēmuma darbību arī pēc vairakiem gadiem.

Tas viss nozīmē, ka šāda lēmuma pieņemšanai ir kopumā ļoti liela nozīme. Un tieši tāpēc arī mēs iesakām ikvienam klientam rūpīgi iepazīties ar dažādiem jautājumiem, kas ir saistiiti ar izvēlētā risinājuma izmantošanu.

Savukārt neatkarīgu ekspertu padomi nereti ir tie, kas spēj pilnībā pārliecināt uzņēmējus par to, ka augstas kvalitātes iepakojuma risinājumos ir vērts ieguldīt lielākus līdzekļus, jo tie nodrošina uzņēmuma darbības izmaksu samazināšanos ilgtermiņā.